Otwarte rozgrywki siatkarskie

Utworzono dnia 18.04.2024

W niedzielę 14 kwietnia Gminne Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Radkowie na sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Radkowie, zorganizowało otwarte rozgrywki siatkarskie o puchar „Sołtysa wsi Dzierzgów”- Kamila Wydry.

W zawodach wzięły udział trzy zespoły. Dwa z gminy Radków (Dzierzgów, Radków) i z Konieczna z gminy Włoszczowa. Rozgrywki przeprowadzono systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów. Pierwsze miejsce zajęła drużyna z Konieczna, drugie z Radkowa i trzecie z Dzierzgowa.

Oto wyniki wszystkich gier:

Radków- Dzierzgów 2:0 ( 25:14, 27:25),

Konieczno-Dzierzgów 2:0 ( 25:17, 25:23),

Konieczno- Radków 2:0 ( 26:24, 25:20).

Najlepszy zespół wystąpił w składzie: Emilia Jach, Bartłomiej Kozłowski, Damian Jaskólski, Marcin Mysior, Wiktor Kozak, Dawid Kotulski, Przemysław Struski, Bartłomiej Drozdowski oraz Jakub Dzienniak.

Specjalne podziękowania dla Pani Agnieszki Ciosek za przygotowanie posiłku regeneracyjnego dla zawodników biorących udział w turnieju, którym był przepyszny żurek i Alicji Suliga, Kamili Bernat, Jolancie Bobrowskiej, Angeli Śliwiński i Krzysztofowi Suliga za pomoc w organizacji rozgrywek.

Puchar, dyplomy i nagrody rzeczowe ( siatka do piłki siatkowej i piłki siatkowe) ufundowane przez Gminę Radków ze środków przyznanych przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych wręczył Kamil Wydra - Sołtys wsi Dzierzgów, a jednocześnie ciągle jeszcze bardzo aktywny zawodnik zespołu z Dzierzgowa!!

Utworzono: 18.04.2024